edycja III
konkurs dla uczniów
szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2013
Kategoria I
uczniowie szkół podstawowych
Uczniowie przygotowali prezentacje dla swoich rodziców i innych członków rodziny na temat efektywnego i bezpiecznego wykorzystania szerokopasmowego łącza do Internetu w życiu codziennym.
Kategoria II
uczniowie gimnazjów
Uczniowie w zespołach dwuosobowych przygotowali spoty informacyjne na temat możliwości efektywnego i bezpiecznego wykorzystania szerokopasmowego łącza do Internetu w życiu codziennym.
Kategoria III
uczniowie szkół ponadgimnazjalnych
Uczniowie w zespołach dwuosobowych przygotowali spoty informacyjne na temat możliwości efektywnego i bezpiecznego wykorzystania szerokopasmowego łącza do Internetu w życiu codziennym.
Laureaci i uczniowie wyróżnieni – kategoria I
Tytuł | Uczeń | Opiekun | Szkoła | Miejscowość |
Laureat I | Maciej Pabian | Wiesława Cecot | ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W MORAWICY | Morawica |
Laureat II | Michał Skorzyński | Beata Nowak | ZESPÓŁ SZKÓŁ SPOŁECZNYCH SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO W STARACHOWICACH | Starachowice |
Laureat III | Jan Młynarczyk | Zdzisław Jamróz | ZESPÓŁ SZKÓŁ SPOŁECZNYCH IM. MIKOŁAJA REJA W KIELCACH | Kielce |
Wyróżnienie | Gałęzowski Patryk | Wiesława Cecot | ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W MORAWICY | Morawica |
Wyróżnienie | Jakub Kopciara | Joanna Białkiewicz | ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WIŚLICY | Wiślica |
Wyróżnienie | Karolina Szymkiewicz | Iwona Szyszkowska | ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W MAŁOGOSZCZU | Małogoszcz |
Wyróżnienie | Wiktoria Głuszek | Jolanta Korba | SZKOŁA PODSTAWOWA W ĆMIŃSKU | Ćmińsk |
Wyróżnienie | Gałęzowski Patryk | Wiesława Cecot | ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W MORAWICY | Morawica |
Wyróżnienie | Anna Sikora | Katarzyna Dulęba | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTOKRZYSKICH PARTYZANTÓW ARMII KRAJOWEJ W WIELKIEJ WSI | Wielka Wieś |
Laureaci i uczniowie wyróżnieni – kategoria II
Tytuł | Uczniowie | Opiekun | Szkoła | Miejscowość |
Laureat I | Kamil Brandeburg, Przemysław Pyk | Tomasz Słuszniak | ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH DIECEZJI KIELECKIEJ W KIELCACH | Kielce |
Laureat II | Julia Walkowska, Justyna Serwicka | Beata Nowak | ZESPÓŁ SZKÓŁ SPOŁECZNYCH SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO W STARACHOWICACH | Starachowice |
Laureat III | Anna Libera, Zuzanna Gierczak | Lucyna Wygoda | ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM. JANA PAWŁA II W BUKOWIE | Bukowa |
Wyróżnienie | Kamil Genczarek, Sylwia Trela | Anna Stawska | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W JĘDRZEJOWIE | Jędrzejów |
Wyróżnienie | Marta Grad, Marta Pałka | Urszula Metrycka | SZKOŁA PODSTAWOWA W PILCZYCY | Pilczyca |
Wyróżnienie | Jan Wawszczak, Bartosz Sikorski | Beata Nowak | ZESPÓŁ SZKÓŁ SPOŁECZNYCH SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO W STARACHOWICACH | Starachowice |
Wyróżnienie | Marta Grzesiak, Piotr Szymkiewicz | Lucyna Wygoda | ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM. JANA PAWŁA II W BUKOWIE | Bukowa |
Wyróżnienie | Maria Wilczyńska, Paweł Szkwarek | Monika Tomaszewska | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 SPECJALNYCH W KIELCACH | Kielce |
Laureaci i uczniowie wyróżnieni – kategoria III
Tytuł | Uczniowie | Opiekun | Szkoła | Miejscowość |
Laureat I | Łukasz Woś, Przemysław Woś | Iwona Kruk | III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W KIELCACH | Kielce |
Laureat II | Kondrat Dołomisiewicz, Igor Dołomisiewicz | Tomasz Dygulski | ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. STANISŁAWA STASZICA W STASZOWIE | Staszów |
Laureat III | Joanna Olszewska, Kacper Suska | Tomasz Dygulski | ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. STANISŁAWA STASZICA W STASZOWIE | Staszów |
Wyróżnienie | Monika Jastrząb, Adrianna Lipiec | Grażyna Baran | ZESPÓŁ SZKÓŁ LEŚNYCH IM.ROMANA GESINGA W ZAGNAŃSKU | Zagnańsk |
Wyróżnienie | Grzegorz Wójcik, Dawid Zawada | Tomasz Dygulski | ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. STANISŁAWA STASZICA W STASZOWIE | Staszów |
Wyróżnienie | Maciej Czarnecki, Mariusz Wsół | Edyta Kolasa | V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. PIOTRA ŚCIEGIENNEGO W KIELCACH | Kielce |
Wyróżnienie | Daria Żak, Adrian Rulak | Grażyna Baran | ZESPÓŁ SZKÓŁ LEŚNYCH IM.ROMANA GESINGA W ZAGNAŃSKU | Zagnańsk |
Wyróżnienie | Karolina Laskowska, Piotr Łataś | Agnieszka Walaś | SZKOŁY ZAKLADU DOSONALENIA ZAWODOWEGO | Kielce |